Bahçeşehir Şubesi

Kayıt Bilgileri

Tüm branşlar MEF Okulları Ulus kampüsü içerisinde faaliyettedir. Kayıt süreci öncesinde deneme antrenmanına katılmak için  ön kayıt formunu doldurarak kayıt ofisimiz ile iletişim kurunuz.

Yaş Grupları

3-4-5 Yaş grubu öğrencilerine spor ve sanat branşlarında özel programlar uygulanır. 6 yaş ve üzeri gruplarda seviyelere göre performans eğitimleri, müsabakalar, gösterilere hazırlık çalışmaları ile programlar yürütülür. U14 – U16 – U18 Takımları ile birçok spor branşında liglerde mücadele edilir.

Ekipmanlar

Branşın özelliklerine göre antrenörler tarafından belirlenen ekipmanların alınması mecburidir. Branşa özgü tek tip kıyafet takımdaşlık, aidiyet duygusu ve branşa saygı duyma konusunda öğrenciler için önemli bir konudur.

İletişim

MEF OKULLARI ULUS KAMPÜSÜ

(0212) 358 58 28  (0541) 351 58 28

Eğitim Modeli

Spor branşlarında temel seviye eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; AYKA Spor Kulübümüzde lisans alarak ilgili branşlarda ligler, turnuvalar veya müsabakalara katılırarak yarışmacı bir takımın parçası olurlar.

Dönemler

Kış okulu programlarımız Eylül ayında başlayıp haziran ayına kadar devam eder. Haftasonu programları cumartesi ve pazar haftada 2 gün 1er saat olarak ilerleyen aylık rutinler halinde oluşur. Hafta içi programları ise branşa göre haftada 1 veya 2 gün 1er saat şeklinde ilerler. Performans gruplarına ekstra antrenmanlar organize edilir.

Bahçeşehir Spor Okulu

 Ayka Talent Club Bahçeşehir Spor Okulu futboldan satranca, tekvandodan yüzmeye kadar birçok spor dalında eğitim vermekte olan bir spor okuludur. Bahçeşehir Spor Okulu’nda deneyimli ve yetkin eğitmen kadromuz ile eğitim vermekteyiz. Spor okulumuzda hem spor eğitimleri alabilir hem de sanat ve stem/maker eğitimleri alabilirsiniz. Bahçeşehir Spor Okulu’nda gitar, bateri, 3d tasarım gibi eğitimler verilmekte olup birden fazla kursa katılım sağlayabilir ve çocuğunuza yeni hobiler kazandırabilirsiniz.

 Ayka Talent Club Bahçeşehir Spor Okulu, MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde yer almaktadır. Esenyurt gibi semtlerden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Bahçeşehir spor okulu arayan veliler çocuklarının en iyi eğitimi alabilmesi için MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde eğitim vermekte olan Ayka Talent Club’ı tercih edebilirler.

Bahçeşehir Spor Okulu’nda Futbol Kursu, Erman Kunter Basketbol Akademisi Basketbol Kursu, Jimnastik Kursu, Satranç Kursu, Okçuluk Kursu, Tekvando Kursu, Tenis Kursu, Voleybol Kursu ve Yüzme Kursu spor kursları yer almaktadır.

 Bahçeşehir futbol kursu, Bahçeşehir basketbol kursu, Bahçeşehir jimnastik kursu, Bahçeşehir satranç kursu, Bahçeşehir okçuluk kursu, Bahçeşehir tekvando kursu, Bahçeşehir tenis kursu, Bahçeşehir voleybol kursu ve Bahçeşehir yüzme kursu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.