Ön Kayıt


Kayıt Ol butonuna tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz. Hemen Kayıt Ol

Bireysel Ders


Linke tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.

Programlar


Linke tıklayarak programları öğrenebilirsiniz.
Hafta sonları 09:00 - 19:00 , Hafta için 15:00 19:00 aralığında planlanan spor, sanat ve stem/maker branşlarımızı inceleyebilirsiniz.


Fiyatlar


Hafta sonu kış okulu branş fiyatları aylık kurlar ile ilerler. Branş fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenin

WhatsApp


Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ulus Beşiktaş Spor Okulu

AYKA Yetenek Spor Kulübü Ulus/Beşiktaş şubesi, 4-17 yaş aralığındaki çocuklar için Yaz ve Kış Spor Okulları, Lisanslı Takım Antrenmanları, Yaz ve Kış Kampları, Bireysel Antrenmanlar sunar. Bu programlar, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini desteklemek üzere özenle tasarlanmıştır. Yüzme, basketbol, cimnastik, voleybol, taekwondo ve futbol dallarında, deneyimli profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir.

Kulüp, çocukları hayata hazırlama felsefesiyle hareket eder. Programlı ve gelişim odaklı eğitim ve antrenmanlar, her çocuğun yeteneklerine uygun şekilde düzenlenir. Bu yaklaşım, çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini geliştirerek, sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmelerini amaçlar

 
Eğitmenlerimiz

Tüm Eğitmenlerimiz

Sık Sorulan SorularVideoTesisProgram


Ön Kayıt

Takip Et
Whatsapp