Ön Kayıt


Kayıt Ol butonuna tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz. Hemen Kayıt Ol

Bireysel Ders


Linke tıklayarak ön kayıt formunu doldurduktan sonra ekibimiz ile iletişime geçerek deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.

Programlar


Linke tıklayarak programları öğrenebilirsiniz.
Hafta sonları 09:00 - 19:00 , Hafta için 15:00 19:00 aralığında planlanan spor, sanat ve stem/maker branşlarımızı inceleyebilirsiniz.


Fiyatlar


Hafta sonu kış okulu branş fiyatları aylık kurlar ile ilerler. Branş fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenin

WhatsApp


Kayıt süreci hakkında iletişim kurmak için WhatsApp hattımıza ulaşabilir veya (0212) 358 58 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

BAHÇELİEVLER (Aydın Doğan Lisesi)

AYKA Yetenek Spor Kulübü Bahçelievler şubesi, yaz ve kış dönemlerinde 4-17 yaş arası çocuklara yönelik Yaz ve Kış Spor Okulları, Lisanslı Takım Antrenmanları, Yaz ve Kış Kampları, Bireysel Antrenmanlar gibi çeşitli faaliyetler sunar. Bu faaliyetler, çocukların sosyal ve fiziksel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar. Kulüp, basketbol, cimnastik, voleybol ve taekwondo dallarında uzmanlaşmış profesyonel eğitmenlerle çalışır.

Kulübün temel felsefesi, çocukları hayata hazırlamak üzerine kuruludur. Programlı ve gelişim odaklı eğitimlerle, çocukların hem bireysel hem de takım olarak gelişimleri hedeflenir. Her spor dalı için özel olarak hazırlanmış antrenman programlarıyla çocuklar, disiplin ve takım çalışması gibi değerleri öğrenirler.

 
Eğitmenlerimiz

Tüm Eğitmenlerimiz

Sık Sorulan SorularVideoTesisProgram


Ön Kayıt

Takip Et
Whatsapp