Ümraniye Şubesi

Kayıt Bilgileri

Tüm branşlar MEF Okulları Ulus kampüsü içerisinde faaliyettedir. Kayıt süreci öncesinde deneme antrenmanına katılmak için  ön kayıt formunu doldurarak kayıt ofisimiz ile iletişim kurunuz.

Yaş Grupları

3-4-5 Yaş grubu öğrencilerine spor ve sanat branşlarında özel programlar uygulanır. 6 yaş ve üzeri gruplarda seviyelere göre performans eğitimleri, müsabakalar, gösterilere hazırlık çalışmaları ile programlar yürütülür. U14 – U16 – U18 Takımları ile birçok spor branşında liglerde mücadele edilir.

Ekipmanlar

Branşın özelliklerine göre antrenörler tarafından belirlenen ekipmanların alınması mecburidir. Branşa özgü tek tip kıyafet takımdaşlık, aidiyet duygusu ve branşa saygı duyma konusunda öğrenciler için önemli bir konudur.

İletişim

MEF OKULLARI ULUS KAMPÜSÜ

(0212) 358 58 28  (0541) 351 58 28

Eğitim Modeli

Spor branşlarında temel seviye eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; AYKA Spor Kulübümüzde lisans alarak ilgili branşlarda ligler, turnuvalar veya müsabakalara katılırarak yarışmacı bir takımın parçası olurlar.

Dönemler

Kış okulu programlarımız Eylül ayında başlayıp haziran ayına kadar devam eder. Haftasonu programları cumartesi ve pazar haftada 2 gün 1er saat olarak ilerleyen aylık rutinler halinde oluşur. Hafta içi programları ise branşa göre haftada 1 veya 2 gün 1er saat şeklinde ilerler. Performans gruplarına ekstra antrenmanlar organize edilir.

Ümraniye Spor Okulu

 Ayka Talent Club Ümraniye Spor Okulu basketboldan jimnastiğe, tekvandodan satranca kadar birçok spor dalında eğitim vermekte olan bir spor okuludur. Ümraniye Spor Okulu eğitim kadrosu çocuklarla çalışma konusunda eğitimli ve deneyimli antrenör ve eğitmenlerden oluşmaktadır. Spor okulumda hem spor kurslarına katılabilir hem de çocuklar için drama kursuna katılım sağlayarak çocuğunuza yeni bir hobi kazandırabilirsiniz.

 Ayka Talent Club Ümraniye Spor Okulu, MBA Okulları Tesislerinde yer almaktadır. Ümraniye, Üsküdar, Libadiye, Ataşehir gibi ilçelerden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Ümraniye spor okulu arayışında olan veliler çocukları ile Ayka Talent Club’ı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirler.

 Ümraniye Spor Okulu’nda Erman Kunter Basketbol Akademisi Basketbol Kursu, Jimnastik Kursu, Satranç Kursu, Okçuluk Kursu, Tekvando Kursu ve Voleybol Kursu spor kursları yer almaktadır.

 Ümraniye basketbol kursu, Ümraniye jimnastik kursu, Ümraniye satranç kursu, Ümraniye okçuluk kursu, Ümraniye yüzme kursu, Ümraniye tekvando kursu ve Ümraniye voleybol kursu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.